Den stora familje-hängmattan Flora Chilli av ekologisk bomull med GOTS-certifikat. Denna kvalitativa hängmatta med unik vävdesign kan knappast överträffas när det gäller komfort. Den är enorm och ekologisk bomullen är väldigt mjuk. Ett kvalitetsbevis är de handgjorda flätorna, dessa skapar tillsammans med upphängningsrepen stabilitet, komfort och hållbarhet. Den förstärkta vävkanten gör att hängmattan är speciellt slitstark.
LA SIESTA® Flora Chilli – Klassisk kingsize hängmatta i ekologisk bomull
1,657.00kr
LEVERANS Vecka 22.
Den stora familje-hängmattan Flora Chilli av ekologisk bomull med GOTS-certifikat.
Denna kvalitativa hängmatta med unik vävdesign kan knappast överträffas när det gäller komfort. Den är enorm och ekologisk bomullen är väldigt mjuk.
Ett kvalitetsbevis är de handgjorda flätorna, dessa skapar tillsammans med upphängningsrepen stabilitet, komfort och hållbarhet. Den förstärkta vävkanten gör att hängmattan är speciellt slitstark.
Slut i lager